Termín konání:  30. a 31.5.2019, vždy od 9hod. (do cca 14 hod.)
Místo:  Uherské Hradiště, Centrum  vzdělávání -  UTB - Fakulta logistiky a krizového řízení „UH2“ (modrá budova),  Studentské nám. 1534
Přenášející: Ing. Jiří Klíma (osvědčený lektor, daňový poradce, člen zkuš. komise Komory daňových poradců)
Cena: 2600,-Kč (vč. výukových materiálů, občerstvení)

Předmětem uvedeného speciálního semináře je komplexní rozbor problematiky hmotného a nehmotného majetku v daních z příjmů, dani z přidané hodnoty a v účetnictví. Oblast majetku je velmi rozsáhlá, od problematických právních pojmů občanského práva, přes speciální definice v daních z příjmů, až po zvláštní úpravu v DPH a účetnictví. Navíc jde o oblast, kde každá chyba má důsledky po mnoho let.

Obsahem semináře bude nejprve rozbor právních pojmů, dále rozbor daňové a účetní terminologie. Další výklad bude kopírovat životní cyklus majetku – pořízení, stanovení vstupní ceny, odpisování, technické zhodnocení, opravy, až k vyřazení majetku z užívání. Ve všech případech včetně dopadů do daně z přidané hodnoty a  dalších souvisejících předpisů.

Pro účastníky budou výukové/informační materiály zpracované lektorem.

 

Stav k 27.5.2019: Je možné se ještě zúčastnit - 3 volná místa.

Přihlášení/informace k semináři: Jiří Zezulák, mob. 608 888 594, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V příloze:
- Pozvánka s přihláškou, programem, organizačními pokyny, cenou,...
- Plánek místa konání

Plan CV UH.pdf (pdf, 405 kB)

Pozvánka s přihláškou (pdf, 167 kB)